ALUSTAME KOHAPEAL TOIMUVATE VASTUVÕTTUDEGA

ProVida Kliinik alustab 4. maist sammhaaval kohapeal toimuvate vastuvõttudega, taastades oma tavapärast tegevust.

Palume kõikidel klientidel võtta maikuu jooksul meiega ühendust, et saaksime pakkuda ärajäänud visiitide asemele uusi aegu. Kontakt: info@provida.ee; tel +37259127991.

Aja broneerimisel andke teada, kas eelistate kaugnõustamist telefoni või muude sidekanalite abil või soovite tulla isiklikult kohale.

Kui Teil on tänase seisuga teenuse aeg juba broneeritud, siis eraldi ühendust võtma enam ei pea. Soovides aega teenusele, milles pole saanud eriolukorra tõttu osaleda (nt loovteraapia, füsioteraapia, mänguteraapia, logopeed, eripedagoog jm), siis andke meile kindlasti teada.

Juhime tähelepanu, et viiruse leviku periood kestab ning teenuste järk-järgulisest avamisest hoolimata tuleb käituda vastutustundlikult. Vastuvõtule tulles peske ja desinfitseerige käed ning olge valmis, et Teil võidakse paluda kasutada kirurgilist maski. Kõik vajalikud kaitsevahendid on tagatud meie poolt.

Meelespea kliendile vastuvõtule tulekuks:
· Palun võtke meiega esmalt ühendust telefoni teel või e-kanalite kaudu: info@provida.ee; tel. +37259127991 .
· Vastuvõtule kohale tulemiseks peab alati eelnevalt kokku leppima aja, selleks, et vältida liigseid kontakte ooteruumis.
· Vastuvõtule tulge üksi või lapsed koos ühe saatjaga.
· Palume Teil kohale tulla täpselt õigel ajal. Kui jõuate liiga vara, veetke aega õues või autos. Kui jääte hiljaks või ei saa tulla, siis kindlasti helistage ja andke sellest teada – vajadusel saab kokku leppida uue aja. Varajased vastuvõtule saabujad võib assistent suunata jalutuskäigule vältimaks kogunemisi ooteruumis.
· Kui on siiski vaja ooteruumis oodata, siis istuge või seiske teistest vähemalt kahe meetri kaugusel ning puudutage nii väheseid asju ja pindu kui võimalik.
· Kui Te puutute kokku igapäevaselt nõrgenenud immuunsusega inimestega, siis on soovitav kasutada kaugnõustamise teenust, et vältida nakkuse levikut riskirühmade seas.
· Viirussümptomitega inimesed peavad jääma koju ja kandma hoolt selle eest, et nad ei nakataks teisi.


Täname kliente kannatlikkuse ning mõistva suhtumise eest!

ProVida meeskond