Perearsti saatekiri (Tervisekassa rahastus)

ProVida Kliinik OÜ on sõlminud koostöölepingu Eesti Tervisekassaga iseseiseva füsioteraapia, logopeedia, psühholoogia teenuste osutamiseks.

Teenusele broneerimiseks on vajalik perearsti saatekiri.

Tervisekassa tasutud vastuvõtu puhul tuleb tasuda psühholoogi ja logopeedi teenusele administreerimistasu 15 €. Vt. hinnakiri.

Vastuvõtule on võimalik broneerida kodulehel https://provida.ee/broneeri kaudu, kirjutades info@provida.ee või telefonil +372 5912 7991.

Kõiki kliendid registreeritakse tervishoiuteenuse osutamiseks üldjärjekorras esimesele vabale ajale või kliendi soovil hilisemale vabale ajale.

NB! Teenusest loobumisest või soovi aega muuta palume meid teavitada vähemalt 48h (kaks tööpäeva) ette. Hiljem tühistatud vastuvõtu kohta esitatakse omavastutusarve kahekordse visiiditasu summas.

Tervisekassa poolt kindlustatud isikutel, kes on pöördunud perearsti poole ning saanud vastava saatekirja, on võimalik broneerida aeg järgmistele teenusele:

Psühhoteraapia seanss ühele haigele 7601; kliinilise psühholoogi vastuvõtt eriarsti suunamisel 7607; Psühhoteraapia seanss perele 7603
Eve Kanarik – kliiniline psühholoog (täiskasvanud, lapsed ja väikelapsed, noorukid, söömishäired, emotsiooniregulatsiooni raskused, psühhotraumad, ATH, autismispekter);
Imbi Suun – kliiniline psühholoog (täiskasvanute psühhoteraapia, psüühikahäirete hindamine)

Logopeediline uuring 7621, logopeedi vastuvõtt 7628, logopeedi kaugvastuvõtt 7629
Mari-Liis Põld – kliiniline logopeed (laste ja täiskasvanute kommunikatsioonivõime ja neelamisfunktsiooni hindamine; kõne toetava või asendava suhtlusvahendi kasutusele võtmine; teraapiaplaani koostamine ja teraapia läbiviimine);
Reet Horn – kliiniline logopeed (Laste ja täiskasvanute kommunikatsioonivõime ja neelamisfunktsiooni hindamine; kõne toetava või asendava suhtlusvahendi kasutusele võtmine; teraapiaplaani koostamine ja teraapia läbiviimine)

Füsioteraapia individuaalne (kestus 30min) 7050
Andra Karu – füsioterapeut (täiskasvanud ja noored skeleti-ja lihassüsteemi füsioteraapia, psühhosomaatika);
Ingrid Tiirats – füsioterapeut (täiskasvanud ja lapsed skeleti-ja lihassüsteemi füsioteraapia, psühhosomaatika).