Millepärast valida ProVida?

Täna on kliendid keerulises olukorras, kuna teenuste pakkujaid on palju ja raske on leida usaldusväärset teenuste osutajat.

ProVida kasuks räägib pikaajaline ja jätkusuutlik kogemus ning asutuse pidev areng. Meie teenused aitavad luua muutusi ja näitavad klientidele erinevaid võimalusi. Oleme võitnud klientide usalduse tänu oma järjekindlale tegutsemisele ja professionaalsetele spetsialistidele. Inimesed, kes on meie teenuseid saanud, ütlevad, et tunnevad ennast hoituna ja märgatuna ning saavad süsteemset järjepidevat abi.

Lai valik teenuseid hubases keskkonnas loob tõhusa viisi jõuda parimate tulemusteni. Peame oluliseks, et ProVida Kliinikus on teenused kättesaadavad ühes majas, kus töötavad kõik kodulehel nimetatud spetsialistid. Füsioteraapia toimub ruumis, Aura basseinis ja/või TÜ jõusaalis.

Meie töötajatena peame oluliseks, et meil on ilus ja privaatne asukoht, tasuta parkimine, lahe meeskond, hubasus, teenuste ja meeskonnaliikmete kättesaadavus, paindlikkus ja töötavad infosüsteemid.