Meist

ProVida Kliinik OÜ tegutseb Tartus aastast 2010 pikaajalise rehabilitatsiooni- ja nõustamiskeskusena. Meie tugevuseks on lai valik nõustamisteenuseid, teraapiaid ja suur kogemus. Oleme usaldusväärsed partnerid, kellele on oluline inimene ja tema heaolu. Oleme puutunud kokku erinevate sihtgruppidega nii laste kui ka täiskasvanute puhul (võlaprobleemidega, psüühikahäiretega, hoolduskoormusega, perekondlikud raskused, kaassõltlastega, perevägivald, erinevad terviseprobleemid, psühholoogilised probleemid, sõltuvusprobleemid, logopeedilised probleemid sh lugemis- ja kirjutamisraskused). ProVida klientideks on nii üksikisikud kui ka pered ja grupid.

Meie lepingulised koostööpartnerid on: Eesti Töötukassa, Sotsiaalkindlustusamet, Tartu Vangla, Häirekeskus, kohalikud omavalitsused ja erinevad perearstikeskused.


ProVida Kliinik OÜ osutab teenust Tartus aadressil Tähe 95. ProVida maja on eraldiseisev hoone koos piiratud pargialaga, mis tagab klientide privaatsuse ja toetab nõustamisprotsessi. Maja hoovis ja tänaval on tasuta parkimisala. Lähim bussipeatus asub 100m kaugusel. Majas on 11 ruumi, millest üks on grupitöö ruum, kuhu mahub ca 15 inimest. Ruumid on varustatud kõige vajalikuga ja kliendikesksed. Ruumid on heas seisukorras, tuulutatavad, köetavad ja liikumisraskustega inimestele ligipääsetavad. Ruumides on vajalik tehnika, mööbel, interneti- ja telefoniühendus.

Üldine protsess:
• Kliente teenusele registreerib ProVida sekretär E-R kell 8.30-17.00 telefoni või e-maili teel.
• Teenust on võimalik osutada oma tööruumides, kuid vajadusel kasutab nõustamiseks ka
kaugnõustamisvõimalusi.
• Jooksvalt teenuse protsessi ajal tehakse vajadusel koostööd kliendi võrgustikuga.

     

ProVida tööpakkumised

Tegevusterapeut