Head ProVida kliendid!

28.04.2021 Marika Käggo


Juhime tähelepanu, teenusele tulles ja majas viibides on oluline järgida järgmisi reegleid:

– Ruumi sisenedes desinfitseeri käed. Selleks on majja sisenemisel vahendid ukse kui ka trepi juures seinal.
– Majas on kohustuslik kõikidel üldruumides kanda maski (v.a. alla 12-aastastele lapsed). Töötajatel on õigus paluda teil maski kandmist. Keeldumise puhul palume majast väljuda, et tagada klientide ja töötajate ohutus.
– Viirussümptomitega inimesed peavad jääma koju ja kandma hoolt selle eest, et nad ei nakataks teisi.​
– Teenusele on keelatud tulla kui olete määratud Terviseameti poolt isolatsiooni. Töötajal on õigus katkestada teenus ja suunata teid koju. Alaealiste puhul võtame koheselt ühendust vanemaga. Negatiivse testi vastuse saamisel saate teenustega jätkata.
– Teenusele on keelatud tulla kui teie lähedane, kellega koos elate, on määratud isolatsiooni. Töötajal on õigus katkestada teenus ja suunata teid koju. Alaealiste puhul võtame koheselt ühendust vanemaga. Negatiivse testi vastuse saamisel saate teenustega jätkata.
– Teenusele on keelatud tulla kui teie ise või lähedane, kellega koos elate on kutsutud COVID-19 testimisele. Negatiivse testi vastuse saamisel saate teenustega jätkata.
– Vastuvõtule tulge üksi või lapsed koos ühe saatjaga.
– Vastuvõtule kohale tulemiseks peab alati eelnevalt kokku leppima aja selleks, et vältida liigseid kontakte ooteruumis.
– Palume Teil kohale tulla täpselt õigel ajal. Kui jõuate liiga vara, veetke aega õues või autos. Kui jääte hiljaks või ei saa tulla, siis kindlasti helistage ja andke sellest teada – vajadusel saab kokku leppida uue aja. Varajased vastuvõtule saabujad võib assistent suunata jalutuskäigule, vältimaks kogunemisi ooteruumis.
– Riskide vähendamiseks võite uurida kaugnõustamise võimalust.
– Meie majahoidja palub klientidel ruumides kasutada vahetusjalanõusid või kilesusse, et põrandad oleksid kuivad ja puhtad. Lapsed armastavad meil majas liikuda sokkidega, mis saavad märjaks kui ei kasutata vahetusjalanõusid.

Aitäh!

Manuses lisatud maski kasutamise juhend ja ProVida lapsevanemate meelespea.

Täname teid kannatlikkuse ning mõistva suhtumise eest!